Ванадали трошат кошчета за смет по улица "Борисова"
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 2

За пореден случай на вандализъм в Русе алармира TVN.
След чешмичките по „Борисова“ и лампите в Парка на възрожденците „обект на внимание“ този път са станали бетонирани кошчета за боклук, поставени на спирките от градския транспорт по улица „Борисова“, в района на блок „Вяра“.
Вандали са успели да откъртят бетонираните в земята тежки кошчета за смет, да ги преобърнат на платното и да разсипят изхвърления в тях боклук.
Поправката на счупеното коства десетки левове от бюджета на общината, които на практика се заплащат от данъкоплатците.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия