В БДЖ не са получавани бонуси
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

По повод твърденията на народния представител Драгомир Стойнев, изказани днес пред медии, че „Холдинг БДЖ“ ЕАД не е предоставил информация за допълнителни трудови възнаграждения, изплатени на служителите ни, сме длъжни да заявим следното:
Изявлението на народния представител от БСП категорично не отговаря на истината. Информация по темата е предоставена в Народното събрание в отговор на въпрос от депутата Георги Свиленски в рамките на парламентарен контрол.
В „Холдинг БДЖ“ ЕАД допълнително материално стимулиране на служителите и на лицата наети по договор за управление и контрол не е начислявано и изплащано през 2018 г.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат