"Уембли" стана ваксинационен център
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Причината - ускорената имунизационна кампания срещу COVID-19 във Великобритания
Лондонският стадион "Уембли" отвори врати за ваксинации срещу коронавирус. Дълги опашки се извиха пред най-големия стадион във Великобритания на фона на ускорената ваксинационна кампания заради растящия брой на заразени, предаде bTV.
Вътре в стадиона служители на Националната здравна служба и доброволци поставяха инжекции. Смята се, че "Омикрон" е отговорен за над 80% от новите случаи в Лондон, съобщиха властите.
Здравният министър вчера не изключи налагането на по-строги ограничения преди Коледа.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...