"Убий педераст" крещят на антигей шествието в София
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

Малко след 18.00 часа от пилоните на НДК тръгна шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Десетки граждани се събраха, за да заявят своята категорична позиция срещу гей парада, който се провежда по същото време в София. Антигей шествието се движи под звуците на гайди, участниците развяват българското знаме и носят снимка на баба и дядо, които символизират традиционното българско семейство, пише Всеки ден.
Жандармерия с водно оръдие и плътни полицейски кордони охраняват мероприятието, за да не стига до сблъсъци между двете групи.
Чуват се силни скандирания: "Не бъди толерантен, бъди нормален" и "Убий п*дераст".
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат