"Убий педераст" крещят на антигей шествието в София
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

Малко след 18.00 часа от пилоните на НДК тръгна шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Десетки граждани се събраха, за да заявят своята категорична позиция срещу гей парада, който се провежда по същото време в София. Антигей шествието се движи под звуците на гайди, участниците развяват българското знаме и носят снимка на баба и дядо, които символизират традиционното българско семейство, пише Всеки ден.
Жандармерия с водно оръдие и плътни полицейски кордони охраняват мероприятието, за да не стига до сблъсъци между двете групи.
Чуват се силни скандирания: "Не бъди толерантен, бъди нормален" и "Убий п*дераст".
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра