Убиха мъж в Горна Оряховица
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Полицията в Горна Оряховица разследва убийство на 59-годишен мъж от град Левски.
Тялото му е намерено тази сутрин в изоставена сграда край болницата в града.
Следствените действия в района продължават. Вече има и задържан, който е на мястото на инцидента за следствен експеримент. Тялото е с множество наранявания - счупен череп и ребра, информира NOVA.
Причините за смъртта са в процес на изясняване.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат