Туристи помилваха кит
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Американски туристки погалиха кит и малкото му край брега на мексиканския щат Долна Калифорния, съобщи Лента, предаде Дарик.
Двете животни се издигнаха на повърхността на водата до лодката, в която бяха жените.
Доун Фойрберг от туристическо бюро редовно организира експедиции за наблюдения на китове. Тя публикува снимки от уникалната среща във Фейсбук. Според нея големият кит сам е изтикал малкото към лодката.
През март сърфист съобщи, че край Хавай е срещнал четири гърбати кита. Един от тях едва не се блъснал в него.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат