Тройно убийство в Барселона
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Властите в Барселона разследват убийството на трима души, между които и 11-месечно бебе.
Телата били намерени в къща в района на квартал "Св. Марти" (Sant Martí), съобщават местни медии, предаде News.bg.
По информация на Мосос мъртвите са мъж, жена и 11-месечно бебе. Всичките имали огнестрелни рани.
По информация на "El Periodico" сигналът за тройното убийство е бил депозиран около 14.30 часа. Тялото на мъртвата жена е било почти на улицата. Предполага се, че тя се е опитвала да избяга.
Полицията в Барселона е започнала разследване. Към момента обаче няма информация какви са обстоятелствата около убийството на хората. Не е ясен и мотивът за тройното убийство.
Очаквайте подробности!























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...