Трима младежи загинаха след удар на "БМВ" в дърво
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 4

Трима младежи - две момичета и едно момче, загинаха при тежка катастрофа тази нощ в село Лепица, община Червен бряг.
По искане на прокуратурата е започнал втори оглед на мястото на произшествието.
Около 1.00 часа тази нощ лек автомобил БМВ се е ударил в крайпътно дърво.
Загинали са водачът - 23-годишен мъж от село Сухаче, и спътниците му - 17-годишен младеж от същото село и 18-годишно момиче от село Чомаковци.
В колата са пътували още две момичета. Те са транспортирани в плевенската болница, информира БНР.
Едното е на 17 години и е настанено в ортопедията, а другото момиче, което вчера е навършило 18 години, е с фрактура на раменната кост и е освободена за домашно лечение.
По случая е образувано е досъдебно производство.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат