Този бакшиш трябва да е инвалид
- Автор: Радо
- Коментари: 8
До кога ще продължава това нещо, такива хора като него да спират на инвалидни места, които са направени за хора с проблеми, а не за хора като него.
Дори и да има проблем, не може с фирмена кола да спира на места където са за инвалиди.
Такситата нямат право на това по закон, дано някои вземе мерки срещу този индивид.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%