Това не е Хърватска след земетресението, "Дружба" е!
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
„Това не е Хърватска след земетресението, "Дружба" - 3 е. Блок 8. Весело посрещане на Новата година!“
Това написа русенец в социалната мрежа. Текстът е придружен от снимки, направени в квартал „Дружба“, на които се виждат новите контейнери за смет, заринати от камари с боклуци.
Както Dunavmost писа преди време, хората се оплакват, че отворите на контейнерите са твърде малки и неудобни за изхвърляне на отпадъците. Явно това кара много граждани просто да оставят боклука си отвън.
Дали малките отвори са оправдание за подобно поведение е спорна и дълга тема. Ако продължаваме в същия дух обаче, ще превърнем Русе в сметище.


























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%