Тон за песен за шарлитата
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

"Тон за песен за шарлитата:
Взрив в метрото - засега 10 убити, над 50 ранени, очаква се броят и на едните, и на другите да се увеличи.
Още няколко взрива са предотвратени...
Започвате ли да проявявате съпричастност, категоричност, да манифестирате подръка със строги страдалчески физиономии?
Сборен пункт?
Питайте най-близкото НПО/ГМО около вас.
Ах, да, щях да забравя - взривовете и жертвите са в Санкт Петербург, Русия. Жертвите, разбира се, са най-вече руснаци.
Какво? Отменят се шарлитата?
Що, бе, в Лондон също имаше заплахи за терористични актове, пак днес...
А, за Лондон можело?!
Нямам повече въпроси.
Европа верно е на задна скорост.
P.S.
Разбира се, Путин е виновен.
Днес е в Санкт Петербург.
Само той е, няма кой друг!"
Това споделя в социалната мрежа Пламен Пасков.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК