ТИР разсипа каси с бира край Симитли
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Камион изсипа стотици литра бира на пътя след Симитли, предаде кореспондентът на БГНЕС за региона.
Минути след 14 часа днес, влекач "Ивеко" с ремарке със софийска регистрация разпиля товара си с бира на пътя Симитли - Банско. Пътният инцидент заради неукрепен товар и несъобразена с пътните условия скорост стана на около 5 км след Симитли в посока прохода Предел.
На излизане от ляв завой водачът на товарния автомобил видял как товарът му полита и се разпилява. Според него 32 палета с бира "Пиринско пиво" били вързани с колани. Товарът се е разпилял зад предпазната стена и по дясната лента на пътя.
Движението в района се извършва в едната лента и регулира от КАТ - Пътна полиция. Товарът от здрави бутилки се събират, но по пътя има счупени стъкла, които трябва да бъдат почистени.





























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%