Тежка катастрофа блокира възлово кръстовище в София

0
Автобус от градския транспорт се удари в товарен камион
Автобус от градския транспорт се удари в товарен камион Снимка: Facebook / Катастрофи в София

Автобус от градския транспорт се удари в товарен камион

Сериозен пътен инцидент между автобус от градския транспорт и товарен камион създаде хаос на едно от най-натоварените кръстовища в столицата днес, 18 януари 2025 година. Катастрофата е станала на пресечката на булевард "България" с булевард "Гоце Делчев" в посока към центъра на града.

При сблъсъка товарният камион се е преобърнал на пътното платно, а от него са се разпилели метални елементи. Градският автобус е получил сериозни материални щети в предната си част, съобщават очевидци в социалната група "Катастрофи в София".

По първоначална информация няма пострадали при инцидента. Всички пътници от автобуса са били евакуирани своевременно.

"Нищо изненадващо, там редовно автобусите си минават на червено и все се намира някой бързащ за жълтото", коментира очевидецът Велчо Бонев.

Според шофьори, преминаващи през района, пътната настилка е била изключително хлъзгава поради минусовите температури. В момента на инцидента термометрите в София са отчели минус 4 градуса.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Полицаят:

– Господине, айде моля Ви, излезте от колата!

Шофьорът:

– Не мога, брат! Пиян съм! Влез ти...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари