Тежка челна катастрофа на пътя Нови хан - София
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
В тежкотоварен автомобил е открито обгорено тяло
Тежка катастрофа между камион и лек автомобил е станала днес на пътя между Нови хан и София. При инцидента е загинал човек, чието обгоряло тяло е открито в тежкотоварния автомобил, съобщиха от Министерството на вътрешните работи за NOVA.
Видеокадри, разпространени в социалните мрежи, показват как камионът се е преобърнал в крайпътната канавка и е обхванат от пламъци. Все още не са изяснени причините, довели до фаталния сблъсък.
От Агенция "Пътна инфраструктура" информираха, че временно е ограничено движението по път I-8 София – Вакарел в района на Нови хан заради пътнотранспортното произшествие. За шофьорите е осигурен обходен маршрут през Нови хан – Елин Пелин – Мусачево – Равно поле и в обратна посока. Екип на "Пътна полиция" регулира движението в района.
Отбивката при Вакарел често се използва от водачи по автомагистрала "Тракия" като алтернативен път при задръствания, което прави инцидента още по-значим за пътуващите в този район.





















