Теодор Атанасов: Изпитвам добри чувства към системата на МВР
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Директорът на русенската полиция е подал заявление за напускане
Директорът на областната дирекция на МВР в Русе старши комисар Теодор Атанасов е подал заявление за напускане системата на МВР. Това потвърди Атанасов.
"Подадох вчера по собствено желание заявление за напускане системата на МВР и се очаква заповед на министъра на вътрешните работи", обясни още той и допълни, че заявлението би следвало да бъде удовлетворено в срок до седем дни.
"Към системата на МВР изпитвам добри чувства и ще ги съхраня", каза Атанасов, който от шест години е директор на областната полицейска дирекция в Русе и има общо 20 години стаж в полицията.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия