Строител отиде до тотото да си вземе тройката, дадоха му кола
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Строителенn работник, който се прибрал за зимата от чужбина в родния Санадански, получи неочаквана печалба.
52-годишният В. Златков отишъл да си вземе тройката, която ударил в 6 от 49 в близкия тото пункт. Служителката на гишето му съобщила, че има да получава и чисто нов автомобил, съобщи struma.bg. Санданчанинът дори не подозирал, че има такава печалба от Втори тото шанс. Ошашавеният Златков дълго не могъл да повярва на късмета си.
От 20 години работя по строежи в чужбина, разазва късметлията.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия