Стрелба в американско училище
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Един човек е убит и други няколко души са ранени при стрелба в училище в американския щат Кентъки, съобщава АП, позовавайки се на властите.
В "Туитър" губернаторът на щата Мат Бевин написа, че нападението е станало в Marshall County High School в югозападната част на Кентъки.
Бевин добави, че заподозряният за стрелбата е задържан.
Не се съобщават подробности.
Атаката е станала на около 200 километра северозападно от Нашвил, Тенеси.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия