Страшна градушка помете Карнобат
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Силна градушка удари Карнобат днес.
"Около 17 часа дъждът премина директно в град, валеше много силно, сигурно има много поражения", алармират карнобатлии.
Свидетел на природното бедствие стана и зам.-областният управител на Бургас Владимир Крумов, който засне видеоклип за ситуацията в района, пише "Флагман".
Кадрите са шокиращи.
В населените места щети няма, но земеделските земи и посевите със сигурност са пострадали.
"Валеше изключително силно повече от 15 минути. Диаметърът на града е около 2 см. В Карнобат няма щети, но сигурно има има сериозни поражения по земеделските земи. Започваме огледи веднага след като ситуацията се нормализира", каза Владимир Крумов.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“