Спипаха пиян шофьор на автобус с ученици
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Акт за установено нарушение е съставен днес на шофьор на автобус, нает за превоз на ученици в Пловдив.
Тази сутрин пътни полицаи предприели проверка на техническото състояние на три автобуса, ангажирани от ръководството на ОУ “Душо Хаджидеков” в Пловдив да извършат превоз на ученици. Преди тръгване водачите на моторните превозни средства били тествани с дрегер за алкохол и при единия от мъжете, на 58 години, апаратът отчел наличие на 0,56 промила, съобщиха от МВР Пловдив.
На шофьора е издаден акт за установеното административно нарушение, отнето му е свидетелството за правоуправление. Автобусът, който щял да управлява, е спрян от движение и му е иззето свидетелството за регистрация.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...