София изчезна мистериозно е на къмпинг „Градина”
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
17-годишно момиче изчезна мистериозно. Приятелите й вдигнаха под тревога всички познати във Фейсбук с молба да разпространят съобщението и да помогнат в издирването на момичето. Според близките й София Фарлалиева е била на къмпинг „Градина” с приятелки. Момичетата заспали, а на сутринта София я нямало, пише Рolitikata. Телефонът й бил изключен.Ето какви пише сестрата на изчезналото момиче във Фейсбук:
Сестра ми София снощи е била на „Градина“ и за последно е видяна в 4 сутринта. На 17 години, 160 висока, с дълга къдрава червена коса! Тя е диабетичка, притесняваме се че може да е припаднала някъде и се нуждае от спешна медицинска помощ! Била е облечена с бяла тениска и светли къси панталонки с черна чанта. Моля ви споделете и ако някой я е виждал, да се свърже с мен на този телефон 0886493150!
Според приятели, София е била облечена с тази тениска на котвички и къси дънкови панталонки.
Нека помогнем да бъде намерена 17-годишната София!


























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК