Служител от МОН е заразен с Covid-19

0
Всички контактни лица на заразения служител ще бъдат тествани
Всички контактни лица на заразения служител ще бъдат тествани

В Министерството на образованието и науката е установена положителна проба за Covid-19 на един служител

Съгласно препоръките на Столичната регионална здравна инспекция в сградата ще бъде извършена пълна дезинфекция, съобщиха от пресцентъра на МОН.

Всички контактни лица на заразения служител ще бъдат тествани.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари