Шофьор ухапа полицай в Димитровград
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

46-годишен агресивен шофьор е ухапал по ръката полицай в Димитровград, съобщават от Областната дирекция на МВР.
Униформени забелязали, че автомобил се движи неадекватно и подали светлинна сигнализация за проверка. Водачът продължил и малко по-късно бил спрян. По време на проверката шофьорът ритал полицейския автомобил, а при задържането ухапал полицая, предава БНР.
Мъжът е настанен в Психиатричната болница в Хасково.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия