Шофьор ухапа полицай в Димитровград

0
По време на проверката мъжът ритал полицейския автомобил
По време на проверката мъжът ритал полицейския автомобил

46-годишен агресивен шофьор е ухапал по ръката полицай в Димитровград, съобщават от Областната дирекция на МВР.

Униформени забелязали, че автомобил се движи неадекватно и подали светлинна сигнализация за проверка. Водачът продължил и малко по-късно бил спрян. По време на проверката шофьорът ритал полицейския автомобил, а при задържането ухапал полицая, предава БНР.

Мъжът е настанен в Психиатричната болница в Хасково.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари