Шофьор пострада при пътен инцидент на булевард "България"

0
Мъжът е с контузно-прорезна рана на главата и натъртване в областта на шията
Мъжът е с контузно-прорезна рана на главата и натъртване в областта на шията Снимка: БГНЕС

Мъжът е с контузно-прорезна рана на главата и натъртване в областта на шията

Шофьор на лек автомобил е пострадал леко при пътен инцидент вчера в Русе. Произшествието е възникнало около 15:20 часа в гр. Русе на бул. "България" /на около 250 метра след бензиностанция „Еко“ в посока ГКПП - Дунав мост/.

Шофьорът на товарен автомобил „Дачия Дъстър“ е нарушил правилата за дистанция и се е блъснал в задната част на спиращ ТИР. От настъпилото произшествие е пострадал шофьорът на товарния автомобил с контузно-прорезна рана на главата и натъртване в областта на шията. Той е прегледан на място от екип на ЦСМП и освободен, след като е отказал преглед в болница.

Пробите на водачите за алкохол са били отрицателни. Произшествието е документирано по административен ред.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари