Шофьор нападна майка с количка
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 5

Шофьор е ударил два шамара на майка с детска количка, след като му направила забележка, че не спрял на пешеходна пътека, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Сцената се е разиграла преди обяд вчера на пешеходната пътека пред Централна поща в Разград.
27-годишната майка се опитвала да пресече улицата, когато предимството ѝ на пешеходна пътека е било отнето от 41-годишен водач на автомобил "Форд" от с. Киченица.
При направената забележка от нейна страна мъжът слязъл от автомобила и ударил два шамара на жената.
Заради грубото поведение на мъжа е съставен акт по Указа за борба с дребното хулиганство.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра