Серийни крадци на показ
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Двама мъже и една жена извършват две нагли кражби в магазин за хранителни стоки в Пловдив. За посегателствата в ефира на „Здравей, България” собственикът на търговския обект Светослав Бечев.
При първата кражба, заснета от охранителните камери в магазина в кв. „Тракия”, се вижда как момче и момиче влизат, насочват се към витрината с колбаси и младежът натъпква куп продукти в чантата на приятелката си.
Няколко дни по-късно въпросният мъж се връща в магазина, но този път в друга компания – с приятел. Въпросният също краде мезета и кутия натурален сок.
Накрая двамата мъже си купуват само един кибрит.
Още по темата гледайте във видеото.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК