Седем души са в "Пирогов" след бой между българи и роми
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Седем души са приети в „Пирогов“ след масово сбиване между българи и роми тази вечер в столичния квартал „Орландовци”, предаде БНР. Двама души са арестувани от пристигналите на място екипи на полицията.
Сигналът е подаден около 20.30 часа в полицията. Пристигналите на място екипи са установили, че боят е започнал след забележка за силна музика. Преминаващи наблизо българи са поискали да бъде намалена музиката, след което е последвал скандал със сбиване.
Няма тежко пострадали сред ранените, те са с леки наранявания и вероятно, след като бъдат прегледани, ще бъдат освободени за домашно лечение.
Очакват се и още арести. В момента обстановката в столичния квартал „Орландовци“ е спокойна.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...