Сър Алекс Фъргюсън излезе от кома
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Легендарният мениджър на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън е излязъл от кома след операцията, която претърпя.
Интервенцията му беше направена след мозъчен кръвоизлив на 5 май.
В понеделник шотландският специалист е излязъл от кома, съобщи "Дейли мейл". Той дори е успял да поговори с роднините и приятелите си, който били край болничното му легло.
Засега Фъргюсън остава в интензивното отделение. Лекарите обаче вече гледат оптимистично за възстановяването му.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат