Samsung пуска новия Galaxy S7
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Корейският технологичен гигант Samsung, който е най-големият производител на смартфони в света, планира да пусне на пазара първоначално 5 милиона бройки от новия Galaxy S7. Това е потвърдил източник от компанията пред южнокорейския Electronic Times, цитиран от Reuters.
Очаква се новият смартфон да бъде в две версии - единият с 5,2-инчов екран, а другият с 5,5-инчов. Ще има и модел със заоблен дисплей, който ще бъде наречен Galaxy S7 edge.
Според плановете Samsung ще произведе първоначално 3,3 милиона смартфона с обикновен екран и 1,6 милиона от тези със заоблен. От корейската компания все още отказват коментар.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра