Самоубиец се метна от покрива на болница

0
Тялото на жертвата все още се намира в двора на лечебното заведение
Тялото на жертвата все още се намира в двора на лечебното заведение

Самоубиец е скочил от покрива на болница "Пловдив" (Бивша Окръжна) преди минути, пише "Марица", като се позовава на очевидци.

Човекът се е метнал от задната страна на сградата.

 В момента тялото му е във вътрешния двор на лечебното заведение.

Източник: Марица
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари