Два автобуса на градския транспорт катастрофираха в час пик
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0
Два автобуса на градския транспорт катастрофираха в час пик в Пловдив.
При удара са пострадали двама души, които са откарани в болница, информира Нова телевизия.
Инцидентът е станал тази сутрин на пловдивската улица „Победа”. Автобус по линия 18 не спазва дистанция и блъска отзад друг рейс по линия 12.
От силния удар е ранен пътник. Блъснатият отзад автобус е бил на природен газ и като по чудо не е пламнал пожар, твърдят очевидци.























Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%