Съкращават работници заради по-скъпия ток в Русе
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 2
Увеличаването на тока за бизнеса с 20% през тази година, започва да се отразява пагубно на редица енергоемки предприяти в Русе.
В една шивашка фабрика например вече са съкратили 14 работници, тъй като разходите за електричество са нарастнали с 50 хиляди лева, съобщава Кис13.
Според изпълнителния директор на завода, може да се наложи и намаляване на заплатите.
Заради непосилните разходи за ток, от предприятието ще бъдат съкратени още 6 работници.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат