Русенци предадоха само 45 килограма опасни отпадъци
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Общо 45,4 кг опасни отпадъци са били събрани по време на организираната от община Русе кампания.
Русенци са предали в специален мобилен пункт в края на миналия месец замърсени опаковки, лекарства с изтекъл срок на годност, живачни термометри и живак, различни видове препарати, бои, лакове, лепила и други продукти.
От общината коментират, че през тазгодишната двудневна кампания са събрани повече опасни отпадъци от минали години.























Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие