Русенски младежи дефилираха на празника на розата
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Представители на Младежкия дом в Русе се включиха в празничното шествие по случай Фестивала на розата в град Казанлък по покана от Община Казанлък, отдел „Култура“.
Сборна група от 40 участници от балет „Импулс“, с ръководител Петя Бонева, мажоретен състав „Екстрийм“, с ръководител Вероника Миланова и Фолклорно танцово студио „Зора“, с ръководител Мъгърдич Астхигян, представиха много цветни и атрактивни костюми и танци в празничното шествие.
Групата бе съпровождана и от директора на Общинския младежки дом – г-жа Красимира Николаева. Представителите на ОМД участваха в пети блок на шествието, а в него се включиха над 4 хиляди участници от цялата страна.



























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...