Русенка олекна с 85 лева за месо "на сметка"
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 1

Полицаи от Първо РУ са установили мъж отнел от русенка сума пари, обещавайки й доставка на месо.
На 29 септември в районното управление е постъпила жалба от 61-годишна жена от Русе, че неизвестен мъж й е взел сума от 85 лева. Тя разказала на полицаите, че същия ден около 11:20 – 11:30 часа на ул. "Отец Паисий" в Русе е срещнала въпросния мъж, който й предложил да й достави месо, което ще й излезе на сметка. За целта тя му дала пари, но уговорената доставка така и не се състояла.
Жената разбрала, че е била въведена в заблуждение и затова се е обърнала към полицията. Сигналът е документиран от органите на реда и по случая е заведена преписка с оглед извършено престъпление по чл. 209, ал. 1 от НК. В хода на предприетите и проведени оперативно-издирвателни мероприятия за установяване на извършителя на деянието са били събрани данни, че това е мъж от гр. Левски – Р.С. на 52 г., известен на правораздавателните институции.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия