Русенец вкарва канабис в затвора в Белене
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

25-годишен русенец се е опитал да вкара канабис в затвора в Белене, съобщиха от МВР - Плевен.
Малко преди 18 часа на 30 юни е подаден сигнал от инспектор в затвора. Той съобщил, че при проверка на багаж, носен от завърналия се от отпуск 25-годишен от Ново село, е намерил топче със суха зелено-кафява трева.
При направен полеви наркотест веществото е реагирало положително на канабис. Срещу русенеца е образувано досъдебно производство и е уведомен прокурор от Районна прокуратура - гр. Левски.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%