Русенец падна от 8 метра, докато прави външна изолация
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 2

20-годишен работник на русенска фирма е паднал от скеле в град Кубрат, съобщават от ОДМВР - Разград.
Инцидентът е станал около 15 часа на 17 ноември при поставяне на външна изолация. М.Ч. от град Русе се подхлъзнал и паднал от 8-метрова височина. Пострадалият е прегледан във Филиала на Спешна медицинска помощ-Кубрат, където е установена фрактура на 10-то ребро.
Транспортиран е в УМБАЛ-Русе за допълнително лечение.
За случая е уведомена Инспекцията по труда, образувано е досъдебно производство.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“