Рекламни пана на автобусните спирки пречат
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 1

Иван Белчев, който е организатор на групата във Фейсбук "Писмо до кмета на Русе" изпрати писмо до г-н Пламен Стоилов.
В писмото се засягат 6 актулани проблема в Русе. Ето и един от тях:
Защо рекламните пана на новите спирки от градския транспорт са от страната на движението?
При лошо време, човек трябва да излезе извън навеса,за да види кой автобус или тролейбус идва...
Понякога и автобусите не виждат, че в спирките има хора и не спират. Все пак градски транспорт ползват възрастни, бавноподвижни хора, майки с малки деца и инвалиди.
Моля, да се преместят от другата страна на спирката.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия