Разказ на мъжете открили тялото на Мирослав
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
С лятна екипировка при температура -11 градуса.
Така спасителите са открити тялото на младия Мирослав, който се изгуби в планината. Според тях той е починал от измръзване. Мъжът бе намерен днес в района на Миринка.
Близо 400 души – военнослужещи от Сухопътните войски, служители на МВР, Планинската спасителна служба и следови кучета обхождаха райони на Стара планина в последните няколко дни.
Тялото на изгубения мъж ще бъде предадено на близките му.























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"