Разбиха за втори път ремонтираната улица "Чипровци"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 3
Разбиха за втори път ремонтираната улица "Чипровци" в Русе, съобщава възмутен гражданин.
Само преди дни въпросната улица беше разкопана след ремонт заради ВиК авария. Днес - нови разкопки.
"Ето и прясна случка от днес, това е ул.Чипровци ...пак е разкопана, само да напомня, че преди няколко дни я бяха разкопали, защото имаше спукана тръба! Улицата е прясно преасфалтирана и вече 2 пъти разкопана за една и съща тръба. И днес - пак 1 час без вода, пак задръстване...!", разказва потърпевшият русенец.
Според отговорните институции, тръбата не е цялостно подменена, защото нямало "констатирани постоянни аварии"....Е, май нещо са се объркали в преценката си господа "отговорните". Дано бързо се усетят, че са сгрешили и се задействат адекватно на ситуацията.





























Родители излизат на протест в Русе
Станислав Анастасов: Запорираха ми сметките, не мога да си...
Николай Радулов: Във Варна е лакомо за престъпници
Румъния прие проектозакон за сливане с Молдова
Държавата бави ремонта на булевард „България“