Работници се натъкнаха на човешки скелет
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Работници са се натъкнали на човешки скелет по време на изкопни дейности на бул. "Руски" в Пловдив.
В понеделник следобед те работели на алеята между платната, когато от пръстта се показала част от скелет. По-късно бил изкопан и черепа, информира Traffic News.
От фирмата подали сигнал на 112 и костите били събрани от полицията и откарани в Съдебна медицина, където предстои да бъдат датирани.
Минувачи, преминаващи край полицейската линия, не спестиха черния хумор, шегувайки се, че скелетът вероятно е на мъж, който умрял, докато чакал жена му да излезе от мола в съседство.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...