Работник пострада при трудова злополука в Русе
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Във Второ РУ е образувано досъдебно производство за изясняване на сигнал за трудова злополука в Русе.
Вчера в 16:10 часа в ОДМВР – Русе е сигнализирано за пострадал работник в производствен цех на фирма, намираща се на улица "Потсдам" в Русе.
Изпратените на място служители на полицията са установили, че пострадалият е 67-годишен мъж, който при работа с абкант машина е получил нараняване.
Работникът е бил откаран в болницата, където при преглед му е установена разкъсно-контузна рана на носа и горната устна.
Дежурна оперативна група на МВР е извършила оглед на мястото на злополуката, случаят е документиран като е образувано досъдебно производство.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“