Работник падна в асансьорна шахта на строеж в Пловдив
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

40-годишният мъж е транспортиран в болница със сериозни наранявания
40-годишен техник е паднал в асансьорната шахта на новострояща се сграда в Пловдив, съобщиха от Инспекцията по труда и Областната дирекция на МВР.
Сигналът за инцидента, който е станал на улица "Г. М. Димитров", е подаден вчера след 11.30 часа. На място са изпратени екипи на Второ РУ, Спешна медицинска помощ и Дирекция "Инспекцията по труда".
Установено е, че от голяма височина в асансьорната шахта на новостроящата се сграда е паднал 40-годишен мъж. Той е транспортиран в болница със сериозни наранявания.
Образувано е досъдебно производство. Действията по изясняване на причините и обстоятелствата около случилото се продължават под наблюдение на Районна прокуратура - Пловдив.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...