Протестиращи срещу зелените сертификатите блокираха "Орлов мост"

4
Демонстранти са се събрали и пред сградата на БНТ
Демонстранти са се събрали и пред сградата на БНТ Снимка: БГНЕС

Демонстранти са се събрали и пред сградата на БНТ

Протест срещу COVID сертификатите блокира част от центъра на София.

Затворено за движение е кръстовището при "Орлов мост" и бул. "Цар Освободител" до сградата на Народното събрание, информира БГНЕС.

Демонстранти са се събрали пред сградата на БНТ.

Протестът се организира от политическа партия.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари