Протестиращи блокираха „Орлов мост“
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Променено е движението на градския транспорт в района
Група протестиращи блокира тази вечер „Орлов мост“.
Движението е спряно от кръстовището на Софийския университет до алея „Яворов“, информира БТВ.
Полицаи регулират движението в района и спират колите, тръгнали към „Орлов мост“.
Колите на градския транспорт също не могат да преминават. Тролеите и автобусите обръщат преди кръстовището.
И тази вечер десетки протестиращи отново са на площад ”Независимост” и скандират ”Оставка” под прозорците на властта. ”Борисов позор, оставка и затвор” - продължават недоволните граждани след днешното заседание на кабинета.
За пръв път посрещнахте Нова година с протести под прозорците на Министерския съвет. Позор, каза една от ораторките.
Борисов, не заслужаваш историята да помни твоето име. Оставка, каза друга от ораторките на площад "Независимост".

























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра