Протестиращ русенец: Мангал е черно приспособление за палене на въглища

1
Предлага на организаторите на протеста да се направи шествие с автомобили
Предлага на организаторите на протеста да се направи шествие с автомобили Видео: Т. Владимиров

Русенци вчера протестираха пред Общината срещу изграждането на бежански лагер на територията на града.

В социалната мрежа беше публикувано видео, на което се вижда, че протестът е бил доста "рехав".

"За без пари и кебапчета толкова...", иронично коментира Т. Владимиров.

Кадрите показват един от протестиращите граждани, който призова русенци да предприемат самостоятелни мерки. Той квалифицира управниците като "няколко свине на едно място, от които и вълкът бяга". Ето защо на тях не може да им се вярва.

Според него те се готвят да насадят в Русе "тази сган, паплач" за жълти стотинки. Затова, когато сложат първия камък, русенци трябва да бъдат там и да не им позволят.

Предлага на организаторите на протеста да се направи шествие с автомобили в града, което да "събуди" хората.

Нарича бежанците мангали, като разяснява, че "мангал е черно приспособление за палене на въглища".

Вижте клипа за повече подробности.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари