Протестът в подкрепа на правителството започна
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 3
На Ларгото пред Министерския Съвет са се събрали членове на ГЕРБ, симпатизанти на управляващата партия и граждани, пристигнали от цялата страна, за да заявят подкрепата си за правителството и водената от него политика
Хората са тук, за да подкрепят премиера Бойко Борисов и действията на главния прокурор, предава БНТ
Очаква се на митинга, организиран от ГЕРБ, да слезе и премиера.
Тук са депутати от управляващата коалиция, общински съветници, избрани с листата на ГЕРБ и редови граждани.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат