Протест срещу безводието в Самораново
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
Жители на Самораново в Дупнишко излязоха на нов протест срещу безводието.
Хората очакват проблемът им да бъде разрешен в кратки срокове.
Ситуацията с питейната вода в населеното място продължава да е сериозна, предава NOVA. От чешмите тече мътна вода. Заради аварии спира и за дълго време.
Местните не виждат конкретни действия от страна на ВиК и Общината. Днес те поставиха нови искания - за оставка на шефа на водното дружество и за цялостен ремонт на водопровода.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...