Промяна в афиша на Куклен театър - Русе

0
На 24 август вместо "Приказка за Боби и шайка микроби" ще се играе "Мечо Пух"
На 24 август вместо "Приказка за Боби и шайка микроби" ще се играе "Мечо Пух" Снимка: Куклен театър - Русе

Промените засягат представленията на 24 и 31 август

Куклен театър – Русе обяви промени в програмата за месец август, наложени поради независещи от институцията обстоятелства. Промените засягат два спектакъла в края на месеца и няма да изискват презаверка на закупените билети.

На 24 август от 11:00 часа вместо обявения спектакъл "Приказка за Боби и шайка микроби" ще бъде представена постановката "Мечо Пух". Това е първото представление за новия театрален сезон 2025/2026, което театърът планираше да открие с образователната постановка за хигиенните навици.

Промяна и на 31 август

Втората промяна засяга последното представление от месеца - на 31 август от 11:00 часа вместо "Браво, Франклин" ще се играе "Снежанка". Авторският спектакъл на Мая и Митко Димитрови по приказката на Братя Грим направи премиера в театъра през февруари тази година.

Билетите остават валидни

Всички закупени билети остават валидни без необходимост от презаверка. В случай че новите заглавия не устройват част от зрителите, екипът на театъра е на разположение за съдействие на телефон 0896 654 403.

Куклен театър – Русе поднесе извинение за причиненото неудобство и благодари за разбирането. Екипът очаква своите зрители с обичайната грижа и внимание на улица "Княжеска" №9.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Говорят си двама студенти след изпит:

- Колко изкара?

- Тройка.

- Е, нали за шестица се готвеше?

- Абе, в последният момент си викам я аз да изкарам тройка, пък с останалите пари да си купя пиене...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари