Пробутват ни месо с изтекъл срок на годност
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Областна дирекция по безопасност на храните, град Варна конфискува 13 тона месо и сланина с изтекъл срок на годност и без етикети.
Нарушението е установено при съвместна проверка от служители на Агенцията и Районно управление на полицията, град Аксаково в месопреработвателно предприятие, което се намира в село Яребична, община Аксаково, съобщиха от БАБХ, пише БГНЕС.
В хладилна камера на кланицата са се съхранявали 13 тона месо и сланина с изтекъл срок на годност и без етикети. Цялото количество е възбранено и насочено за унищожаване в екарисаж. Дейността на месопреработвателното предприятие е спряна. Към момента няма данни това месо да е реализирано на пазара.





















"Летящи" тротинетки гонят пешеходци от тротоарите в Русе
МВР удари групата на „Калашниците“
Иван Демерджиев: Недосегаеми няма
Мирослав Ненков: Най-после МЗ се опита да види какво се...
Бойко Борисов: ГЕРБ готви "правителство в сянка"