Приеха легендата на бокса Мохамед Али в болница
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Съвсем наскоро Али отново бе в болница, където бе лекуван от тежка инфекция на уринарния тракт.
Легендата на бокса Мохамед Али отново е бил хоспитализиран, след като негови близки не са успели да го събудят миналата сутрин.
Бившият световен шампион е бил подложен на редица тестове в болницата в Скотсдейл, Аризона, като се очаква да бъде изписан утре.
"Той изобщо не реагираше. Легна си вечерта и спа 24 часа. Близките му предполагат, че е много изтощен", заяви източник, близък до семейството, цитиран от България Днес
Съвсем наскоро Али отново бе в болница, където бе лекуван от тежка инфекция на уринарния тракт.
Считаният за най-велик боксьор в историята на спорта навърши 74 години преди месец, като вече над 30 години страда от паркинсон.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%